Kurs tańca Kursy tańca Studio tańca Kraków

SZKOŁA TAŃCA


Akademia Tańca Kraków prowadzi kursy tańca towarzyskiego i dyskotekowego w Krakowie przy ul. Topolowej 22. W programie tańce standardowe, latynoamerykańskie, dyskotekowe. Indywidualna nauka tańca dla młodej pary. Dogodna lokalizacja tuż przy dworcu PKP w Krakowie zapewnia wygodny dojazd z całego miasta ...

MENU
KONTAKT

Akademia Tańca AT
ul. Topolowa 22
31-506 Kraków
tel. +48 500 800 464

e-mail:
taniec @ akademiatanca.eu


NEWSLETTER

    CZY WIESZ, ŻE:

Taniec hinduski
Funkcjonowanie naszego ciała jest związane z rytmem. Praca serca, wdechy i wydechy, także sen czy procesy trawienia - wszystko odbywa się rytmicznie. Już płód w łonie matki czuje bicie jej serca, słyszy rytm wypowiadanych przez nią słów.

Taniec towarzyski
Taniec towarzyski to uprawiana od początku XX wieku forma rozrywki, wywodząca się z tańców salonowych i zabaw ludowych. Poszczególne tańce różnią się pochodzeniem, charakterem, schematem ruchów i muzyką.

Co oznacza Salsa?
Salsa to hiszpańskie słowo oznaczające sos, ale rozpatrywane jest raczej w kategorii przyprawy.

Historia tańca ...

SZKOŁA TAŃCA KRAKÓW

Kursy tańca towarzyskiego i dyskotekowego

ZAPISZ SIĘ NA KURS >>

O kursie tańca:
Kursy tańca adresowane są zarówno dla par jak również osób indywidualnych. W programie kursu znajdują się takie tańce jak: walc wiedeński, tango, walc angielski, foxtrot, quickstep, samba, cha-cha, rumba, jive, blues. Bardzo dużo czasu poświęcone jest na naukę tańca disco "dwa na jeden" - tutaj wprowadzana ilość figur jest największa.

Kurs można więc określić jako kurs tańca towarzyskiego - użytkowego, dzięki niemu dowiesz się jak zatańczyć do każdej muzyki, jak poradzić sobie i zatańczyć z każdym partnerem czy dowolną partnerką.

Zapraszamy na zajęcia również nowożeńców, młode pary. Uczestnictwo w zajęciach będzie pomocne w wyborze jaki pierwszy taniec zatańczyć na weselu, jakie kroki taneczne zastosować.

Nabyte na kursie umiejętności można wykorzystać na takich imprezach jak: wesele, studniówka, andrzejki, prywatka, spotkania integracyjne, imieniny, etc.

Czas trwania kursu:
Zapraszamy na zajęcia od I do VIII stopnia. Jeden stopień zajęć trwa cztery tygodnie, zajęcia zazwyczaj odbywają się raz w tygodniu. Oprócz standardowych kursów organizowane są również kursy przyspieszone gdzie zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

Cennik:
Aktualny cennik na stronie głównej.

Miejsce zajęć:
Zajęcia odbywają się w Krakowie przy ul. Topolowej 22 w Szkole Podstawowej nr 3. Szkoła zlokalizowana jest pomiędzy Dworcem Głównym PKP i Rondem Mogilskim (równoległa do ulicy Lubicz). Dojazd pod szkołę od ulicy Rakowickiej.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona.


ZAPISY NA KURS
Zapisy na kurs tańca >>

NAUKA TAŃCA DVD

KURS TAŃCA DVD


TANIEC BRZUCHA

KARTY RABATOWE

SZKOŁY TAŃCA

KANAŁ RSS
Bądź na bieżąco  © Szkoła Tańca Kraków Szkoły Tańca
..: Szkoły Tańca w Krakowie. Studio Tańca Kraków. Kursy tańca towarzyskiego :..