Lekcje tańca Kraków. Nauka tańca w Krakowie. Indywidualne lekcje tańca

SZKOŁA TAŃCA


Kurs tańca Krakow - taniec towarzyski i dyskotekowy w Krakowie. Poznaj tańce: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep, samba, cha-cha, rumba, dwa na jeden, blues. Praktyczna nauka tańca na każdą okazję, jak szybko i skutecznie nauczyć się tańczyć? Zapraszamy do tańca ...

MENU
KONTAKT

Akademia Tańca AT
ul. Topolowa 22
31-506 Kraków
tel. +48 500 800 464

e-mail:
taniec @ akademiatanca.eu


NEWSLETTER

    CZY WIESZ, ŻE:

Capoeira
jest afro-brazylijskim połączeniem elementów tańca, walki, śpiewu i akrobatyki. Dwóch tancerzy Capoeira porusza się w środku koła utworzonego przez pozostałych tancerzy/zawodników i zgromadzonej publiczności.

Taniec
Taniec w różnych formach istniał już 10 tys. lat p.n.e. czego dowodem mogą być zachowane rysunki z epoki paleolitu, które przedstawiają sceny tańczących razem kobiet i mężczyzn.

Funky
współczesny, rytmiczny, młodzieżowy taniec dyskotekowy odpowiadający stylem i charakterem muzyce pop.

Historia tańca ...

Lekcje Tańca w Krakowie


Jak nauczyć się tańczyć?

Kursy tańca
Najbardziej powszechną metodą, a jednocześnie przynoszącą najlepsze efekty jest uczestnictwo w kursach tańca towarzyskiego. Taniec towarzyski to tańce standardowe i tańce latynoamerykańskie, na typowym kursie uczonych jest ich conajmniej dziesięć. Dobre opanowanie ich wszystkich zabiera więc oczywiście sporo czasu tak więc po ukończeniu jedynie pierwszego stopnia nie należy oczekiwać zbyt wiele. Po ukończeniu I stopnia będziecie umieć rozpoznawać tańce, poznacie podstawowe kroki, które będziecie umieć zatańczyć w odpowiednim rytmie. Warto w zajęciach uczestniczyć przez kilka miesięcy, pozwoli to nie tylko ugruntować sobie wiedzę, ale również poznać trudniejsze kroki taneczne, lub wręcz całe układy taneczne.

Lekcje indywidualne
Innym sposobem nauki tańca są indywidualne lekcje tańca. Zalecane dla osób nie dysponujących dużą ilością czasu, lub pracujących nieregularnie - wtedy kurs tańca się nie sprawdza. Jeżeli pragniecie poznać tylko wybrane tańce lub tylko jeden z myślą na przykład o imprezie typu: ślub, wesele, studniówka, bal karnawałowy czy andrzejki nauka indywidualna jest właśnie dla Was. Pierwszy taniec zostanie najlepiej opanowany właśnie podczas lekcji indywidualnych można bowiem skupić się tylko na nim, cały czas ćwiczycie razem, a uwaga instruktora skupiona jest tylko na Was.

Taniec online
Nauka tańca online lub samodzielna nauka tańca to sposoby dzięki którym można nauczyć się tańczyć nie wychodząc z domu. Mogą w tym być pomocne pozycje książkowe, kursy tańca na DVD lub wideo, materiały taneczne dostępne w Internecie. Taniec online może być świetnym uzupełnieniem typowej nauki z instruktorem, ale jej nigdy nie zastąpi. Ktoś musi korygować kroki taneczne, sprawdzać czy tańczycie w rytmie, czy macie odpowiednie trzymanie i pozycję taneczną. Materiały takie będą pomocne natomiast jako rodzaj powtórki, przypomnienia sobie wcześniej poznanych kroków tanecznych.

Lekcje tańca
Zajęcia odbywają się przy ul. Topolowej 22 w SP nr 3 na sali gimnastycznej. Termin zajęć prywatnych lekcji tańca dobierany jest indywidualnie. Zapraszamy na zajęcia młodzież oraz osoby dorosłe.

ZAPISY NA KURS
Zapisy na kurs tańca >>

NAUKA TAŃCA DVD

KURS TAŃCA DVD


TANIEC BRZUCHA

KARTY RABATOWE

SZKOŁY TAŃCA

KANAŁ RSS
Bądź na bieżąco  © Szkoła Tańca Kraków Szkoły Tańca
..: Lekcje tańca. Indywidualna Nauka Tańca. Nowożeńcy, narzeczeni, ślub, wesele, pierwszy taniec. :..