SZKOŁA TAŃCA


Zapraszamy do naszej szkoły tańca w Krakowie na indywidualne lekcje tańca dla nowożeńców, a także na tradycyjne kursy tańca towarzyskiego oraz na taniec dyskotekowy. Akademia Tańca zlokalizowana jest przy ul. Topolowej 22 w budynku szkoły podstawowej nr 3. Zajęcia w małych, kameralnych grupach ...

MENU
KONTAKT

Akademia Tańca AT
ul. Topolowa 22
31-506 Kraków
tel. +48 500 800 464

e-mail:
taniec @ akademiatanca.eu


NEWSLETTER

    CZY WIESZ, ŻE:

Taniec towarzyski
Taniec towarzyski to uprawiana od początku XX wieku forma rozrywki, wywodząca się z tańców salonowych i zabaw ludowych. Poszczególne tańce różnią się pochodzeniem, charakterem, schematem ruchów i muzyką.

Taniec
Taniec w różnych formach istniał już 10 tys. lat p.n.e. czego dowodem mogą być zachowane rysunki z epoki paleolitu, które przedstawiają sceny tańczących razem kobiet i mężczyzn.

Capoeira
jest afro-brazylijskim połączeniem elementów tańca, walki, śpiewu i akrobatyki. Dwóch tancerzy Capoeira porusza się w środku koła utworzonego przez pozostałych tancerzy/zawodników i zgromadzonej publiczności.

Historia tańca ...

REGULAMIN SZKOŁY TAŃCA

WARUNKI OGÓLNE

Warunkiem korzystania z usług oferowanych przez Akademię Tańca AT jest akceptacja wszystkich punktów poniższego regulaminu.

KURSY TAŃCA

1. Każdy zakupiony karnet jest imienny i nie może być przekazywany innej osobie. Uczestnik zajęć może być poproszony o okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.
2. Jedyna możliwość rezygnacji z uczestnictwa w kursie jest poprzez zgłoszenie osobie prowadzącej kurs bezpośrednio po pierwszych zajęciach otrzymując zwrot pieniędzy za pozostałe, niewykorzystane zajęcia.
3. W uzasadnionych przypadkach losowych gdy kursant nie ma możliwości uczestnictwa w zajęciach swojej grupy data ważności jego karnetu może zostać przedłużona przez Akademię Tańca na czas określony. Takie zgłoszenie powinno być dokonane przed zajęciami, w których uczestnik nie będzie mógł uczestniczyć.
4. W przypadku opuszczenia zajęć kursu można odrobić zajęcia z inną grupą jeśli taka istnieje, ale Akademia Tańca nie gwarantuje takiej możliwości.

POSIADACZE KART Multisport, Fitprofit, FitFlex, OKSystem

1. Kartą może posługiwać się tylko i wyłącznie jej Użytkownik.
2. Bezpośrednio przed każdymi zajęciami Użytkownik jest zobowiązany do zgłoszenia się do osoby prowadzącej zajęcia, okazania karty, dokumentu tożsamości ze zdjęciem i podpisania listy obecności.
3. Karty uprawniają do udziału w jednych zajęciach w danym dniu. Nie ma możliwości skorzystania z dwóch lub więcej usług w ciągu jednego dnia, np. uczestnictwo w kursie i lekcja indywidualna z dopłatą, lub dwa różne kursy.
4. Dla osób korzystających z kart wstęp na większość zajęć jest bezpłatny, na niektóre zajęcia jednakże może być wymagana odpłatność częściowa lub całkowita - w takim przypadku wyraźnie zostaje to zaznaczone w cenniku.
5. Nieobecność na zajęciach grupowych uczestnika z kartą musi być wcześniej zgłaszana. Akademia Tańca poinformuje w jakim dniu należy takie zajęcia odrobić.
6. W przypadku nieobecności, które nie zostaną odrobione Uczestnik może zostać skreślony z listy kursu.
7. Lekcja indywidualna z dopłatą dla posiadaczy kart może być tylko w wymiarze 1h dziennie.

LEKCJE INDYWIDUALNE

1. Ewentualne odwołanie przez kursanta lekcji indywidualnych musi odbyć się najpóźniej na dzień przed planowanym terminem zajęć.
2. W przypadku odwołania zajęć w późniejszym terminie, w szczególności na kilka godzin przed zajęciami lub nieobecności bez uprzedzenia Akademia Tańca może obciążyć kursanta pełną odpłatnością za umówione i niewykorzystane zajęcia.
3. Korzystając z promocyjnych cen lekcji indywidualnych w pakietach nie ma możliwości zwrotu niewykorzystanej przez kursantów kwoty.

ZAPISY NA KURS
Zapisy na kurs tańca >>

NAUKA TAŃCA DVD

KURS TAŃCA DVD


TANIEC BRZUCHA

KARTY RABATOWE

SZKOŁY TAŃCA

KANAŁ RSS
Bądź na bieżąco  © Szkoła Tańca Kraków Szkoły Tańca
..: :..