Kurs tańca DVD. Nauka tańca DVD.

SZKOŁA TAŃCA


Akademia Tańca Kraków prowadzi kursy tańca towarzyskiego i dyskotekowego w Krakowie przy ul. Topolowej 22. W programie tańce standardowe, latynoamerykańskie, dyskotekowe. Indywidualna nauka tańca dla młodej pary. Dogodna lokalizacja tuż przy dworcu PKP w Krakowie zapewnia wygodny dojazd z całego miasta ...

MENU
KONTAKT

Akademia Tańca AT
ul. Topolowa 22
31-506 Kraków
tel. +48 500 800 464

e-mail:
taniec @ akademiatanca.eu


NEWSLETTER

    CZY WIESZ, ŻE:

Taniec brzucha Kraków
Inaczej znany jako taniec orientalny. Jest to jeden z najstarszych tańców świata, a także uznawany jest jako najbardziej kobiecy taniec, pełny wymowności, wypełniony liryzmem.

Taniec towarzyski
Taniec towarzyski to uprawiana od początku XX wieku forma rozrywki, wywodząca się z tańców salonowych i zabaw ludowych. Poszczególne tańce różnią się pochodzeniem, charakterem, schematem ruchów i muzyką.

W rytmie salsy
Polecamy film: W rytmie salsy The Way She Moves Film muzyczny, USA 2001 czas 90 minut

Historia tańca ...

KURS TAŃCA DVD. NAUKA TAŃCA DISCOFOX DWA NA JEDEN NA DVDKURS DWA NA JEDEN CZĘŚĆ 1


KURS TAŃCA DISCOFOX - DWA NA JEDEN - NA DVD
W naszej ofercie dostępna jest wysyłkowa sprzedaż kursu tańca discofox na DVD. Kurs adresowany jest do osób, które samodzielnie w domu chcą uczyć się tańczyć discofox, ale również do tych, którzy już na kursy uczęszczali i chcą doskonalić i rozwijać nabyte umiejętności.

Program kursu
Kurs obejmuje: krok podstawowy, prowadzenie, technikę, 20 figur od tych najprostszych do dużo bardziej zaawansowanych. Odzielnie demonstrowane są kroki partnera, partnerki, a później całość danej figury prezentowana w parze.

Elementy pokazywane są najpierw w wolnym tempie, a podział na rozdziały zapewnia szybki dostęp do ewentualnych powtórek konkretnej figury.

Dane techniczne
Format 16:9
Czas trwania 60 minut

Koszt płyty
Kurs discofox część 1: 40 zł

KURS DWA NA JEDEN CZĘŚĆ 2


TANIEC DVD
Kolejna część naszego kursu discofox obejmuje zakres 2 stopnia zajęć grupowych jak również zawiera dodatkowe wskazówki i figury. Kurs adresowany do osób posiadających podstawową wiedzę o discofox, uczestników kursów, osób kształcących się samodzielnie.

Program kursu
Discofox vol. 2 to możliwość poznania kolejnych 14 figur, a także zapoznanie się z proponowanymi kombinacjami. Specjalny rozdział poświęcony jest również technice tego tańca dzięki któremu tancerze będą mieli możliwość poprawienia swojego warsztatu tanecznego.

Dane techniczne
Format 16:9
Czas trwania 70 minut

Koszt płyty
Kurs discofox część 2: 40 złZAMÓWIENIAIstnieje możliwość wyboru sposobu przesyłki:
- polecony ekonomiczny 10 zł
- polecony priorytet 12,50 zł
- za pobraniem 20 zł
- wysyłka za granicę 20 zł
- odbiór osobisty 0 zł

Uwaga! Zamawiając 2 płyty za dostawę płacicie Państwo tylko raz!

Zamówienia prosimy kierować na maila taniec@akademiatanca.eu podając wybrany sposób dostarczenia i dane do przesyłki. Zwrotnie potwierdzimy przyjęcie zamówienia i odeślemy dane do wykonania przelewu.

ZAPISY NA KURS
Zapisy na kurs tańca >>

NAUKA TAŃCA DVD

KURS TAŃCA DVD


TANIEC BRZUCHA

KARTY RABATOWE

SZKOŁY TAŃCA

KANAŁ RSS
Bądź na bieżąco  © Szkoła Tańca Kraków Szkoły Tańca
..: Taniec online. Samodzielna nauka tańca. Lekcje dwa na jeden na DVD. :..