Kurs tańca DVD. Nauka tańca DVD.

SZKOŁA TAŃCA


Kurs tańca Krakow - taniec towarzyski i dyskotekowy w Krakowie. Poznaj tańce: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep, samba, cha-cha, rumba, dwa na jeden, blues. Praktyczna nauka tańca na każdą okazję, jak szybko i skutecznie nauczyć się tańczyć? Zapraszamy do tańca ...

MENU
KONTAKT

Akademia Tańca AT
ul. Topolowa 22
31-506 Kraków
tel. +48 500 800 464

e-mail:
taniec @ akademiatanca.eu


NEWSLETTER

    CZY WIESZ, ŻE:

Taniec
Taniec w różnych formach istniał już 10 tys. lat p.n.e. czego dowodem mogą być zachowane rysunki z epoki paleolitu, które przedstawiają sceny tańczących razem kobiet i mężczyzn.

Funky
współczesny, rytmiczny, młodzieżowy taniec dyskotekowy odpowiadający stylem i charakterem muzyce pop.

Taniec towarzyski
Taniec towarzyski to uprawiana od początku XX wieku forma rozrywki, wywodząca się z tańców salonowych i zabaw ludowych. Poszczególne tańce różnią się pochodzeniem, charakterem, schematem ruchów i muzyką.

Historia tańca ...

KURS TAŃCA DVD. NAUKA TAŃCA DISCOFOX DWA NA JEDEN NA DVDKURS DWA NA JEDEN CZĘŚĆ 1


KURS TAŃCA DISCOFOX - DWA NA JEDEN - NA DVD
W naszej ofercie dostępna jest wysyłkowa sprzedaż kursu tańca discofox na DVD. Kurs adresowany jest do osób, które samodzielnie w domu chcą uczyć się tańczyć discofox, ale również do tych, którzy już na kursy uczęszczali i chcą doskonalić i rozwijać nabyte umiejętności.

Program kursu
Kurs obejmuje: krok podstawowy, prowadzenie, technikę, 20 figur od tych najprostszych do dużo bardziej zaawansowanych. Odzielnie demonstrowane są kroki partnera, partnerki, a później całość danej figury prezentowana w parze.

Elementy pokazywane są najpierw w wolnym tempie, a podział na rozdziały zapewnia szybki dostęp do ewentualnych powtórek konkretnej figury.

Dane techniczne
Format 16:9
Czas trwania 60 minut

Koszt płyty
Kurs discofox część 1: 40 zł

KURS DWA NA JEDEN CZĘŚĆ 2


TANIEC DVD
Kolejna część naszego kursu discofox obejmuje zakres 2 stopnia zajęć grupowych jak również zawiera dodatkowe wskazówki i figury. Kurs adresowany do osób posiadających podstawową wiedzę o discofox, uczestników kursów, osób kształcących się samodzielnie.

Program kursu
Discofox vol. 2 to możliwość poznania kolejnych 14 figur, a także zapoznanie się z proponowanymi kombinacjami. Specjalny rozdział poświęcony jest również technice tego tańca dzięki któremu tancerze będą mieli możliwość poprawienia swojego warsztatu tanecznego.

Dane techniczne
Format 16:9
Czas trwania 70 minut

Koszt płyty
Kurs discofox część 2: 40 złZAMÓWIENIAIstnieje możliwość wyboru sposobu przesyłki:
- polecony ekonomiczny 10 zł
- polecony priorytet 12,50 zł
- za pobraniem 20 zł
- wysyłka za granicę 20 zł
- odbiór osobisty 0 zł

Uwaga! Zamawiając 2 płyty za dostawę płacicie Państwo tylko raz!

Zamówienia prosimy kierować na maila taniec@akademiatanca.eu podając wybrany sposób dostarczenia i dane do przesyłki. Zwrotnie potwierdzimy przyjęcie zamówienia i odeślemy dane do wykonania przelewu.

ZAPISY NA KURS
Zapisy na kurs tańca >>

NAUKA TAŃCA DVD

KURS TAŃCA DVD


TANIEC BRZUCHA

KARTY RABATOWE

SZKOŁY TAŃCA

KANAŁ RSS
Bądź na bieżąco  © Szkoła Tańca Kraków Szkoły Tańca
..: Taniec online. Samodzielna nauka tańca. Lekcje dwa na jeden na DVD. :..